• Özgür Bey Spa Hotel | Alanya

En Uygun Fiyatlarla Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Güncelleme tarihi: 6 Tem 2021

Tatil veya iş seyahatiniz için Alanya'da otel mi arıyorsunuz? Alanya'da konaklamak isteyen herkes gibi Google üzerinden ''Alanya Otelleri'' araması yaptığınızda, binlerce reklam ve farklı fiyatlarla karşılaşıyorsunuzdur. Peki tercih ettiğiniz otelden, en uygun fiyatlar ile nasıl rezervasyon yapabilirsiniz? Gelin sizinle Özgür Bey Spa Hotel 'de konaklamak istediğinizde en uygun fiyatla, hızlı ve güvenilir rezervasyon yapma ipuçlarını ve avantajlarını paylaşalım:

1. Öncelikle Otelimizin Resmi Sitesini Ziyaret Edin Resmi web sitemizi ziyaret ederek otelimiz hakkında en güncel ve doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde galeriden konaklayacağınız odanın görsellerini ve detaylarını inceleyebilirsiniz. Seyahatiniz için uygun tarih aralığında fiyat ve müsaitlik durumunu kontrol edebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Yüksek talep gören tarihlerde oda fiyatları artış gösterebilir.

2. Otelimizin E-bülten Programlarına Kayıt Olun E-bültenimize kaydolup, sizi yormadan yıl boyu uygulanan özel indirimler ve promosyonlardan haberdar olabilirsiniz. Erken rezervasyon yapıp yüksek sezonda daha uygun fiyatlarla tatilinizi planlayabilir, son dakika aynı gün indirimlerden faydalanabilir ve uzun konaklamalarınızda daha uyguna konaklayabilirsiniz.

3. Otelimizde Önceden Konaklamış Misafirlerin Yorumlarını Okuyun Google ve TripAdvisor gibi sitelerde yer alan gerçek misafir deneyimleri, karar vermenizi kolaylaştırabilir.

4. Direkt Bizimle İletişime Geçin Hala sorularınız mı var? Bizimle dilediğiniz şekilde iletişime geçebilirsiniz. Telefon görüşmeleri sizin için daha uygun ise bize +902425140104 numaradan ücretsiz ulaşabilirsiniz. Daha hızlı ve pratik rezervasyon yapmak veya bilgi almak için WhatsApp'tan bize hemen yazabilirsiniz. Vakit ayırıp daha detaylı konular veya bilgi talepleriniz için info@ozgurbeyspahotel.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Not: Tamamen bizim takdir yetkimizde olmak üzere, bir rezervasyonu veya rezervasyon talebini geri çevirme ve doğrulama göndermeyi reddetme hakkımız saklıdır.


63 görüntüleme